Problematická pleť

Alergie, podráždění, začervenání

Stále investujete do nových a nových zaručených krémů a místo kýženého efektu se dostaví jen zarudnutí, otok, pálení? Možná máte alergii na některou
složku kosmetických přípravků. Máte štěstí, máme pro Vás řešení. Po vyšetření lékařem Vám v medicínsky odůvodněných případech provedeme speciální testy na alergie – epikutánní kožní testy, které tyto alergie odhalí.

Akné

Akné je onemocnění, které je kombinací více příčin. Ve vážnějších je nutná místní i celková léčba lékařskými přípravky. Stále větší skupina pacientů má obavu z agresivní celkové léčby a z podávání antibiotik.

Jako první pracoviště v  České republice máme k dispozici modernizovanou , vylepšenou metodu FOTONYX, která kombinuje aplikaci modrého a červeného světla.  Červená část záření hojí záněty, zlepšuje stav jizev, tlumí bolest. Modrá část působí smrt bakterií vyvolávacích zánět bez nutnosti přidání antibiotik. Ošetření trvající 20 minut je nutno absolvovat 2x – 3x týdně.

Pro hluboké záněty a jizvy je optimálním řešením ošetření diodovým laserem. Laserový paprsek ničí bakterie, které vyvolávají zánět. Po ošetření se zmenšují mazové žlázky,
zpevňuje se pokožka, zmenšují se póry. Akné se rychleji hojí, snižuje se množství nově vzniklých bolestivých zanícených pupínků. Riziko následného jizvení se výrazně zmenšuje.
V akutní zánětlivé fázi  je vhodné ošetření opakovat po 2 až 4 týdnech. V prevenci vzniku nových projevů a pro doléčení se ošetření opakuje po 4 až 8 týdnech celkem 3x až 5x dle stavu pleti. Ošetření je velmi intenzívní. Při ošetření můžete cítit mírné pálení nebo štípání.