Mikrojehličková mezoterapie

Novinka tohoto podzimu 

Mikrojehličková mezoterpie se provádí mnohočetnými injekčními vpichy do dermis-střední vrstvy kůže-především pro omlazení.Cílem je hydratace,stimulace kolegenní produkce,boj proti volným kyslíkovým radikálům,stimulace buněčné aktivity,korekce jemných vrásek,omlazení kůže.

Mikrojehličkou mezoterapií se aplikuje kyselina hyaluronová,používáme materiál Redensity I nebo po domluvě s klientem materiál jiné firmy. Metodou je možno aplikovat  kmenové buňky, plazmu, vitamíny.

Po zákroku je možné aplikovat laserovou masku.

Zákrok  se provádí ambulantně, celý trvá zhruba 30 min. V den ošetření doporučujeme klid v domácím prostředí, ale není nezbytně nutný, pokud Vám nevadí mírné začervenání a lehký otok, které jdou korigovat make-upem. Ihned následující den po zákroku se vracíte do pracovního procesu bez známek zásahu.
Metoda je velice vhodná pro omlazení pokožky, jemné vrásky, zvládá drobné příznaky stárnutí, nerovnosti pleti, je tedy vhodná i pro stavy po akne.

I jedno ošetření přinese klientce velmi pěkný efekt, využívá se např.před větší společenskou akcí,kdykoli,kdy nám záleží na tom, vypadat co nejlépe, nejodpočinutěji. Opakování procedur efekt umocňuje.

Cena zákroku 10.000,- Kč.

Pro naše stálé klienty speciální cena.