Chemický peeling

Dali jste v létě hodně peněz za letní bronzovou pleť u moře a teď řešíte, jak se zbavit zhrublé pleti a počínajících vrásek? Nic vyjimečného. Situace se cyklicky opakuje opakuje každý rok a my dermatologové jsme na ni připraveni. Jedním z řešení je peeling. Je vhodný i pro kůži, která sluníčkem tolik neutrpěla. Zlepší  i kůži trpící výkyvy podzimního a zimního počasí.

Jestli ale máte  na mysli kosmetické peelingy běžně dostupné v drogerii nebo parfumerii, tyto moc nefungují. Lidé s citlivou pletí peelingy vůbec nesnesou, lidé se smíšenou nebo mastnější pletí si libují, protože pleti to nevadí a kůže se  na chvilku opticky vyhladí. Jenže kýžený efekt očisty pleti se stejně nedostaví, protože ovocných kyselin tyto přípravky obsahují pouze pár procent. Stejné je to i v kosmetických salonech , kosmetičky také nemohou pracovat s peelingy silnějšími než několik procent a tento obsah kyseliny neudělá víc, než příjemné olupování kůže.

Aby byl peeling opravdu účinný, aby  zbavil nežádoucích nerovností, rozšířených pórů, případně pigmentací, zlepšil akné,  je nezbytné aplikovat  peeling pomocí vysokých koncentrací účinných látek. S takovými peelingy se pracuje v dermatologických ordinacích.

Každý peeling má svůj efekt. Každá ploeť vyžaduje indiviální přístup.

Provádíme několik typů peelingů na vrásky, nerovnosti, rozšířené pory, případně pigmentace. Skvělým pomocníkem je peeling pro léčbu akné.

Konkrétní typ použitého peelingu se určí při konzultaci.

Zlepšení je viditelné již při prvním ošetření, ale pro větší efekt je ošetření dobré opakovat asi 3x  asi po  2- 4 týdnech.

Cena 1 ošetření obličeje je 1000,-