Bio Rev

Dotek přírody v estetické medicíně

 100% čistý prášek z  kolagenu typu I

Inovativní terapeutický koncept fyziologické bio restrukturalizace kůže a pojivových tkání. Terapeutický přístup garantuje komplexní 3D obnovu kontur.

Kolagen tvoří podpůrnou elastickou síť všech orgánů a tkání. Věkem, slunečním zářením se množství a kvalita kolegenu snižuje a vytvářejí se tak na kůži změny, které jsou odpovědné za projevy stárnutí na pokožce – PhotoAging.

V kůži je kolagen odpovědný za jasnost a svěžest, konzistenci a pružnost, kresbu, hydrataci, vypnutost a pružnost. Přípravek podporuje regeneraci pojivové tkáně pokožky tím, že vytváří optimální podmínky pro tvorbu nového kolagenu.

Přípravek má vynikající účinnost, zvyšuje tvorbu kolagenních vláken při minimálních komplikacích a vedlejších účincích.

Přípravek se aplikuje formou drobných injekcí do podkoží nebo sliznice rtů. Ošetření může mít za následek mírné pálení, které vymizí do několika minut. Ošetřená oblast může vykazovat reakce běžně spojené s injekčním podáním, jako je např. otok a zarudnutí kůže se spontánním vymizením během několika hodin po ošetření.

Zlepšení je viditelné již po několika dnech po  jedné infitraci, ale pro optimální zlepšení je vhodné dle individuální reakce aplikaci provádět 3-4x za rok.

Přípravek se neprovádí u pacientů s kolagením cevním a autoimunitním onemocněním pojivové tkáně. Použití během těhotenství  a kojení se nedoporučuje, i když nejsou známy žádné specifické kontraindikace. Přípravek se neaplikuje u pacientů se známou alergií na složky přípravku.

Zdravotnické prostředky na bázi kolagenu byly aplikovány desítkám tisíc pacientů ve formě spreje, polštářků  nebo intradermálně. Alergické reakce v souvistosti s aplikací zdravotnických prostředků na bázi konňského kolagenu nejsou zaznamenány v míře, která by byla zvýšena ve srovnání s hlašením o nežádoucích účincích u jiných typů zdravotnických prostředků.

Cena: 10.000,- Kč

Speciální cena pro naše klienty při konzultaci