Vrásky

Neinvazívní rejuvenace – omlazení pleti.

Nejen věk, ale i rychlé pracovní tempo, stres, velké pracovní nasazení a nevyspání dokážou na Vaší pleti způsobit viditelné škody. Pleť je unavená, dříve na sobě můžete pozorovat známky stárnutí jako jsou drobné vrásky, nepravidelnosti zbarvení, ochabnutí pleti. V takovém přídapě jsou ideální přístroje, jejichž cílem je zasjistit přestavbu koleagenu v pleti, tím její vyhlazení , vypnutí, zmenšení pórů, odstranění drobných barevných nepravidelností.

Při začínajících problémech s pokožkou je dostačující ambulantní opakované ošetření diodovým laserem nebo aplikace červeného světla. Tyto působí a hřejí hluboko v tkáni, čímž se napravují poničená kolagenní vlákna a začnou se tvořit nová. Pokožka v obličeji je pak vypnutější, vypadá mladší a odpočinutá. Výsledek je vidět po ošetření, ale pro dlouhodobější efekt je nutné zákrok opakovat. V případě diodového laseru 2-3x, při použití samostatného červeného světla 6-10x.

Aplikace červeného světla

Při použití samostatného červeného světla nejsou prakticky žádná omezení, zákrok je zcela bezbolestný, můžete cítit mírné pnutí v pokožce. Zákrok trvá dle doporučení lékaře 10-30 minut. Efekt je vhodné podpořit speciální laserovou maskou. Po zákroku nejsou žádná omezení. Je vždy vhodné se ale vyvarovat slunečnímu záření, které nám pokožku poškozuje a způsobuje její předčasné stárnutí. Tím můžeme efekt zákroku „vymazat“.

Ošetření diodovým laserem a radiofrekvencí

Před ošetřením diodovým laserem a radiofrekvencí je nutné vyšetření lékařem. Před zákrokem Vám na obličej naneseme speciální gel. Při vlastní proceduře je nutné mít na očích speciální ochranné brýle, které Vám chrání zrak. Laser je opatřen chlazením, které nejprve pokožku „zmrazí“ a paprsek pronikající do kůže pak jen zlehka „štípne“. Pokud je i přesto zákrok nepříjemný, aplikujeme na kůži znecitlivující krém. Zákrok moderním přístrojem je velmi rychlý, po něm se na kůži de potřeby aplikují chladivé obklady a zklidňující krém. Je ovšem počítat po nějakou dobu cca 10- 30 minut se zarudnutím, pocitem pálení nebo mírným otokem. Péče po zákroku je jednoduchá, nebudete se opalovat, budete používat krémy s vysokým ochranným faktorem, event. zákrok můžete podpořit speciální kosmetikou, kterou Vám doporučí lékař.
Co můžete očekávat? expresní lifting, vyhlazení vrásek a zpevnění kontur obličeje, okamžité zlepšení hydratace, výrazné zlepšení akné, roedukce tvorby mazu, sjednocení barvy pleti.

Ošetření frakčním laserem

Při výraznějších potížích, nebo pokud chceme dosáhnout rychlého efektu po nezbytné konzultaci s lékařem přistupujeme k ošetření frakčním laserem. Zákrok se provádí ambulantně, před zákrokem někteří z Vás na základě vyšetření lékařem dostanou k užívámí protivirové léky. Při ošetření celé plochy obličeje, krku , dekoltu se nejprve nanáší znecitlivující krém, který se nechá určitou dobu působit. Tento krém zajišťuje bezbolestnost a komfort celého ošetření. Pokud ošetřujeme jen menší plochy, většina klientů znecitlivění ani nepotřebuje a to ani v okolí očí. Musíte ovšem počítat s tím, že bezprostředně po zákroku bude Vás obličej vypadat, jako byste na něj obtiskli gázu. Bude mírně zarudlý a může být i mírně oteklý. Někteří klienti tento stav ztotožňují se situací, kdy v létě zůstali delší dobu na sluníčku bez ochrany před UV zářením. Proto je vhodné bezprostředně po zákroku jet domů. Vše ale trvá jen krátce , na tváři Vám mohou ještě 3 až 5 dnů, výjimečně týden zůstat drobounké šupinky, které můžete zakrýt make-upem již druhý den po zákroku. Speciální kosmetiku a ošetřující a klidnící krémy Vám doporučí lékař. Při tonto ošetření je příjemné, že mimo bezprostřední efekt regenerace kolagenu pokračuje i dále, maximální zlepšení vidíte 3-4 měsíce po zákroku. UV ochrana krémy s vysokým ochranným faktorem po zákroku je samozřejmostí.

Ceník