Mezoterapie

Mezoterapie – revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou.

Mezoterapie je postup, kterým lze dosáhnout omlazení pokožky obličeje, krku, dekoltu, rukou. Zvyšuje cirkulaci krve a lymfy a tím výrazně podporuje regenerační schopnosti pokožky.

Mezoterapie přirozeným podnícením tvorby kolagenu a nových buněk vypne kůži a vyrovná středně hluboké vrásky. Je také využívána v léčbě celulitidy. Mezoterapie je minimálně invazivní postup, při kterém se speciální léčebné roztoky aplikují mikroinjekcemi do střední vrstvy kůže. Léčebné roztoky obsahují vysoké koncentrace vitaminů, aminokyselin a koenzymů, kyselinu hyaluronovou  Tyto látky mají zásadní význam pro regeneraci. Pokud je pokožka vysušená a pokud je třeba i vypnout drobné vrásky, bývá tento roztok kombinován s kyselinou hyaluronovou. Ta je důležitým stavebním prvkem kůže. Její aplikací je dosaženo intenzivní hydratace a následného vypětí a zpevnění reliéfu pokožky. Přesný postup léčby a složení léčebných roztoků určí lékař na základě zhodnocení stáří a stavu pokožky.

Zákrok se provádí ambulantně a je časově i fyzicky nenáročný.

Znecitlivění ve většině případů není nutné, klient pociťuje drobné vpichy nebo škrábání.  Je možné použít znecitlivující krém.

Po zákroku palikujeme zklidňující a revitalizační masku a  k urchlení hojení aplikujeme Biostimulační laser.

Zákroky je nutno opakovat pro udržení efektu. Doporučuje se 4-6 zákroků po 10dnech až 1 měsíci. Ošetření je možno kombhinovat s laserovou maskou a rejuvenací diodovým laserem.

Ceník