Laserová epilace, odstranění ochlupení

Pokud Vás nebaví se neustále holit nebo podstupovat pravidelně bolestivé strhávání chloupků voskem, je to ten pravý zákrok pro Vás. Nabízíme Vám nejúčinnější a nejtrvalejší metodu odstranění ochlupení na těle, která  v současné době existuje – laserovou depilaci.

Principem ošetření je laserová destrukce chloupků, které laser odstraní  včetně cibulky. Laser dokáže zničit jen ty chloupky, kterou jsou v době ošetření v aktivní růstové fázi.V této je v různých lokalitách od 20-40% chloupků. Z tohoto důvodu se  laserová depilace  musí několikrát opakovat. Celkový počet ošetření je velmi individuální. Obvykle 4x-7x. U pacientů s  hormonálními poruchami se laserová epilace musí opakovat častěji.

Přístroj lze použít i a opálenou kůži. Nejlepší výsledky ale dosahuje u tmavých a silnějších chloupků a u světlé pokožky.

Při vlastní proceduře je nutné mít na očích speciální ochranné brýle, které Vám chrání zrak. Laser je opatřen chlazením, které nejprve pokožku „zmrazí“ a paprsek pronikající do kůže pak jen zlehka „štípne“. Pokud je i tak zákrok nepříjemný, aplikujeme na kůži znecitlivující krém. Zákrok moderním přístrojem je velmi rychlý, po něm se na kůži de potřeby aplikují chladivé obklady a zklidňující krém. Je ovšem počítat  po nějakou dobu cca 30-120 minut se zarudnutím, pocitem pálení  nebo mírným otokem. Péče po zákroku je jednoduchá, nebudete se opalovat, budete používat krémy s vysokým ochranným faktorem. Chloupky  mezi zákroky není vhodné trhat pinzetou nebo odstraňovat voskem. Tím odstraníte i cibulky, které pak laser nemůže zničit. Před zákrokem je chloupky nutné den předem oholit.

Zákrok se neprovádí na poraněné pokožce, na pokožce příliš opálené. Pokud máte hormonální problém, je nutno jej konzultovat s lékařem, může se pak stát, že i po zákroku chloupky časem vlivem hormonů začnou růst.

Ceník